Charakterystyka grup

 

GRUPA I  Rewalidacyjno - Wychowawcza

Jesteśmy weseli i ciekawi wszystkiego, co nas otacza. Poznajemy świat poprzez zmysły, a pomagają  nam w tym nasze Panie. One zabierają nas na spacery, wycieczki, z nimi wychodzimy na pocztę, do fryzjera, biblioteki i w wiele innych interesujących miejsc. Bardzo lubimy zabawy oparte o kontakt z ciałem, zajęcia plastyczne i muzyczne. Dla naszych pań najważniejsze jest by każdy dzień sprawiał nam radość, a na naszych twarzach był zawsze widoczny uśmiech.

GRUPA II  Rewalidacyjno - Wychowawcza

Razem tworzymy zgraną paczkę. Wspólnie spędzamy razem czas oraz uczestniczymy w zajęciach. Lubimy spacery, zajęcia plastyczne, a także słuchać muzyki. Poznajemy świat poprzez zmysły, a pomagają  nam w tym nasze Panie. Każdy dzień w naszej grupie pełen jest uśmiechu, radości.


GRUPA III Edukacyjno - Terapeutyczna 

Lubimy spacery, zajęcia plastyczne, a także słuchać muzyki. Bardzo lubimy zabawy oparte o kontakt z ciałem, zajęcia plastyczne i muzyczne.  Dla naszych wychowawców najważniejsze jest by każdy dzień sprawiał nam radość, a na naszych twarzach był zawsze widoczny uśmiech.

GRUPA IV  Edukacyjno - Terapeutyczna

Spotykamy się codziennie, aby uczyć się, bawić i ciekawie spędzać czas.  Wspieramy się w trudnych chwilach, ale też dzielimy radością, szczęściem i uśmiechem. Pamiętamy o swoich urodzinach wspólnie świętując. Nigdy się nie nudzimy. W naszej sali jest zawsze przytulnie i kolorowo. U nas nikt się nie nudzi i  nie narzeka.


GRUPA I  Edukacyjno-rewalidacyjna

Wspólnie się bawimy, spędzamy razem czas oraz uczestniczymy w zajęciach. Spotykamy się codziennie, aby uczyć się, bawić i ciekawie spędzać czas. Lubimy spacery, zajęcia plastyczne, a także słuchać muzyki i grać na instrumentach. Każdy dzień w naszej grupie pełen jest uśmiechu, radości. Wszyscy bardzo lubimy wspólne spacery, wycieczki, które pozwalają nam aktywnie poznawać i rozumieć otaczający  świat. Mnóstwo czasu spędzamy, rozwijając także naszą wrażliwość. Rysujemy, wycinamy, lepimy, wyklejamy, słuchamy muzyki, gramy na instrumentach, śpiewamy i tańczymy.

GRUPA Rehabilitacja 25 plus