Charakterystyka grup

 

GRUPA I  Rewalidacyjno - Wychowawcza

  Grupa pierwsza to my: Ida, Zuzia i Kasia. Jesteśmy wesołe i ciekawe wszystkiego, co nas otacza. Poznajemy świat poprzez zmysły, a pomagają  nam w tym nasze panie: Agnieszka i Jola. One zabierają nas na spacery, wycieczki, z nimi wychodzimy na pocztę, do fryzjera, biblioteki i w wiele innych interesujących miejsc. Bardzo lubimy zabawy oparte o kontakt z ciałem, zajęcia plastyczne i muzyczne. Dla naszych pań najważniejsze jest by każdy dzień sprawiał nam radość, a na naszych twarzach był zawsze widoczny uśmiech.

GRUPA II  Rewalidacyjno - Wychowawcza

W naszej grupie są 3 osoby: Weronika, Rafał i Dominik. Razem tworzymy zgraną paczkę. Wspólnie się bawimy, spędzamy razem czas oraz uczestniczymy w zajęciach. Lubimy spacery, zajęcia plastyczne a także słuchać muzyki i grać na instrumentach. Każdy dzień w naszej grupie pełen jest uśmiechu, radości. U nas w grupie nigdy nie jest nudno.


GRUPA III Edukacyjno - Terapeutyczna

Jest nas czwórka:  Julia, Sandra, Wiktoria, Kornelia. Każdy dzień w naszej grupie to wspólne zabawy i zajęcia. Dzięki nim nabywamy wielu nowych umiejętności. Wszyscy bardzo lubimy wspólne spacery, wycieczki, które pozwalają nam aktywnie poznawać i rozumieć otaczający  świat. Mnóstwo czasu spędzamy, rozwijając także naszą wrażliwość. Rysujemy, wycinamy, lepimy, wyklejamy, słuchamy muzyki, gramy na instrumentach, śpiewamy i tańczymy.

GRUPA IV  Edukacyjno - Terapeutyczna

  W naszej grupie jest 5 osób: Amelia,  Klaudia, Malwina, Sebastian i Dawid . Spotykamy się codziennie, aby uczyć się, bawić i ciekawie spędzać czas. Lubimy też wspólne spacery i wycieczki. Jesteśmy grupą przyjaciół. Wspieramy się w trudnych chwilach, ale też dzielimy radością, szczęściem i uśmiechem. Pamiętamy o swoich urodzinach wspólnie świętując. Nigdy się nie nudzimy. W naszej sali jest zawsze przytulnie i kolorowo. Przez cały rok pachną kwiaty, które sami sadzimy i o nie dbamy. U nas nikt się nie nudzi i  nie narzeka.

GRUPA V  Edukacyjno -Terapeutyczna

To my: grupa IV – Alicja, Oliwier, Jakub. Chętnie bierzemy udział w zajęciach i zabawach prowadzonych przez panią Igę. Uczymy się zasad obowiązujących w grupie. Jesteśmy bardzo ciekawi świata, dlatego niestraszne nam wycieczki i długie spacery. Lubimy wszelkiego rodzaju zajęcia manualne z wykorzystaniem różnorodnych technik, słuchamy muzyki, gramy na instrumentach i tańczymy. W naszej grupie jest wesoło. Towarzyszy nam również pani Irena, która bardzo nam pomaga, dba o porządek w sali i przynosi pyszne jedzenie.